All about me

Hi !

2. května 2011 v 0:34 | Fat Blondie
Ahojte, po delší pauze ( ovšem že jen na blogu) , se vracím...zjistila jsem,že bez blogu to nejde.. Jídelníčky jsem dodržovala,ale nepsala to sem.. zařadila jsem dost pohybu.. občas jsem snědla něco,co jsem neplánovala,ale zase jsem se víc hýbala.. Psala jsem si do diáře, co jsem měla za pohyb, tak alespoň te

n pohyb sem zapíšu..

17.4. - Zumba - 1 hod. , Rychlá chůze - 1 hod.
18.4. - Zumba - 1 hod. , běh - 25 min
19.4. - Zumba - 1 hod
20.4. - Zumba - 1 hod, Rychlá chůze - 1,5 hod.
21.4. - Zumba - 1 hod , Rychlá chůze - 1,5 hod.
22.4. - Plavání - 1 hod , Rychlá chůze - 1 hod.
23.4. - Zumba - 1 hod, běh - 25 min, trocha posilování.
24.4. - Zumba - 1 hod.
25.4. - Zumba - 30 min
26.4. - x ( menstruační bolesti :D )
27.4. - Zumba - 1 hod, rychlá chůze - 1 hod.
28.4. - Zumba - 1 hod , Kalanetika - 1 hod.
29.4. dovolená :D
30.4. Zumba - 1 hod.
1.5. - běh 20 min.

My feelings..

13. dubna 2011 v 18:58 | Annie ..
Už nevím, jak dál, všeho je na mě moc, cítím se hrozně, ALE naplňuje mě pocit,že se překonávám, nabírám opět vůli, už 7.den se opravdu snažím.Naplňuje mě pocit,že se opět pomale ale jiste řítím do světa ANY..a víte,na co jsem přišla? Že je dobře,že začínám tak pozvolna a nezačla jsem ze dne na den uplně nejíst, vím,že by se mi to nevyplatilo.. Snažím se jíst fakt lehce ( viz. jídelníčky.), i když su doma,tak se to dá a já se fakt držím.. Jsem za to tak nesmírně ráda.. Nechci se vážit, toho se bojím, protože vím,že kdybych na tu váhu stoupla a jak už jistě vím,váha se učitě nehla,tak bych spanikařila a nedopadlo by to dobře.. určitě bych to řešila pořádnou dávkou jídla..Ale mám fakt ze sebe radost.. jde to pomale, pozvolna,ale je možná dobře.. Myslím,že nejkritičtější první 3 dny jsem překonala a to je základ.. :-).. Těším se na výsledky,ale zase.. neměla bych si tak fandit.. mám obrovskej strach,že to zase podělám..Snad ne, ukáže čas.. Teď budu jen doufat a snít...

My comment : Ta fotka je úžasná.. mít takový ruce, byla bych hrozně šťastná.. Nejhorší je,že když se dívám na fotky, měla jsem takový taky :´(.. Chci je zpět :´(..Tak moc po tom toužím.. Jedině tak budu šťastná - KDYŽ BUDU VYCHRTLÁ!.

V plném proudu !

31. března 2011 v 18:02 | Blondie

Ahoj, tak jsem tu v plném proudu,dál už to prostě nejde.. Nikdy nebudu šťastná, když nebudu
vychrtlá.
Dneska už to nemá cenu,ale od zítřka začínám opět pravý ANA life.. ♥ Můžu 2 kávy denně, jinak
voda, čaj + jídlo minimum a netučné. Jdu se do toho ponořit už teď hned a hodím sem moje oblíbená
thinspa..♥


Menší zpověď...

15. března 2011 v 21:19 | Fat Blondie..
Uvědomila jsem si,že to se mnou není vůbec dobrý.. Zjišťuju,že se mi už nelíbí být jen štíhlá,jak na začátku této dlouhé tratě.. Prostě mi to nestačí.. Chci být abnormálně hubená.. Vím,že jen tak budu šťastná... Pokud se mi zdá,že jsem jen trochu přibrala, tak chodím zahalená, všechny krásný hadry mi leží ve skříní a já furt střídám jen dvě vytahaný trička a jedny kalhoty s mikinou. Nesnáším se.. Chci si užívat život naplno... Tak jako většina holek v mým věku.. Chci se chodit bavit, chci se oblíkat pěkně, chci být šťastná! Jenže bohužel nebudu, pokud nebudu vychrtlá.. Už nemůžu.. Sakra..zase si říkám,že nemůžu.. Ale je to jen díky tomu,že jsem ztratila tu úžasnou pevnou vůůi,kterou jsem ještě před rokem měla. Musím už ale nějak začít,nějak s tím hnout. Chci si konečně letošní léto užít naplno.. Chci , chci a chci. Chci chodit před přitelem pěkně oblíkaná, v hezkým spodním prádle.. Jenže na to musím být vychrtlá.. Jinak se stydím.. Navíc jsem ted dlouhodobě nemocná,takže na nějakej pohyb nemám ani sílu .. Bože proč.. Proč jsi mi nedal ten dar být hubená.. Budu denně dopovat oči horou modelek a thinspirací.. Dokud se z toho vážně nezblázním a nezačnu se sebou něco dělat.. Nebo už jsem se dočista zbláznila????

Hello!

8. prosince 2010 v 17:20 | Blondienka
Ahoj lidičky... vítám Vás na svém blogu je mi 17 a říkejte mi třeba ..Blondie .. narovinu říkám, jsem 100% pro A N A .. komu se to nelíbí,tak sem nechoďte... o tomhle "životním stylu "..ale zároveň nemoci vím opravdu dost, né , že bych se vytahovala,ale procházím tím hodně dlouho... už jsem dva blogy zrušila,ale poslední dobou mě to chytá opět jít sem a podporovat se navzájem... kdokoliv pro - ana - mia mi napište a klidně spřátelíme.. Budu jen ráda.. 
                                                                                                Vaše Blondie * 

 
 

Reklama