Tipy pro přijemné hubnutí

16. března 2011 v 1:37 | Fat Blondie.. |  Rady a Typy
Pokud nemáte čas nebo vás nebaví navštěvovat fitness různé hodiny aerobicu, jógy či zumby, máme pro vás seznam deseti činností, které vám pomohou shodit nadbytečné kilogramy. Stačí, když se jim budete věnovat pravidelně.

Vytancujte se!

Tanec je výborný způsob nejen na spalování kalorií, ale také na zlepšení nálady. Stačí 15 minut aktivního pohybování se v rytmu hudby a zbavíte se až 100 kalorií!

Představte si, kolik jich můžete spálit, když si jednou za čas zajdete s přítelkyněmi na diskotéku. Podmínkou je, že místo vysedávání na barové židli budete skutečně celý večer tančit.

Úklid domu

Sice to nezní moc lákavě, ale alespoň spojíte užitečné s příjemným. Tím příjemným máme na mysli shazování kil. Tak například kompletní uklizení bytu, které trvá minimálně 30 minut a zahrnuje mytí podlahy, koupelny, toalety, převlékání prádla, vám pomůže zbavit se zhruba 143 kalorií.

Choďte co nejvíce pěšky!

Zlenivěli jste už tak moc, že i pro děti do školky, která je o dvě ulice dál, jezdíte autem? Zkuste zase začít chodit po svých, a to nejvíce. Pouze 15 minut rychlé chůze vás zbaví zhruba 100 kalorií. Další příjemný fakt je, že ušetříte peníz za benzin!

Milování

Výborný, příjemný a velmi oblíbený způsob, jak se "hýbat". Pokud milování s vaším partnerem trvá více než 15 minut, tak byste měli vědět, že takto spálíte 100 kalorií.

Tak se nebojte a svoje milostné hrátky prodlužujte co nejvíc. Vlastně, věnujte s ejakýmkoliv sexuálním aktivitám, protože hodinou líbání spálíte přes 150 kalorií a masturbací300 kalorií.

Bowling místo cvičení

Hraní bowlingu není pouze oblíbeným způsobem trávení volného času s přáteli. Za hodinu hraní můžete spálit stovky a stovky kalorií!

Ovšem protože je tento sport poměrně fyzicky náročný, věnujte se předtím chvilku zahřátí a protažení svalů. Vyhnete se tak následné bolesti druhý den, kdy máte tak moc namoženou jednu půlka zadku, že nemůžete ani pořádně sedět.

Zalévání květin

Péče o květiny ve vašem bytě či domě může být výborným způsobem, jak si procvičit tělo. Ovšem jen v případě, že je tato péče opravdu precizní. To znamená, že květiny nejen zalijete, ale také zbavíte listy prachu, zbytečných suchých lístků ... 15 minut této činnosti vás obere o 100 kalorií. Takže byste si měli pořídit co nejvíce zeleně do bytu.

Venčení psa

Pes je opravdu velmi dobrým přítelem pro člověka. Je nejen příjemným společníkem, ale také důvodem, proč musíte minimálně třikrát denně vyběhnout ven vyvenčit ho.

Už třicetiminutivá procházka bude mít příznivý vliv na vaše hubnutí, pokud pobyt na vzduchu ještě prodloužíte, samozřejmě budete hubnout více.

Nejvíc své linii prospějete, pokud budete střídat chůzi v rychlejších a pomalejším tempu.

Umyjte si své auto

Máme na mysli vlastnoručně, ne návštěvu myčky. Vysávání, leštění interiéru, mytí zvenčí... Když se vaše autíčko bude lesknout, udělá vám to radost. Navíc po 25 minutách se zbavíte 100 kalorií!

Chůze po schodech

Pokud máte výtah, začněte se mu úmyslně vyhýbat. Nejlepším způsobem jak se několikrát za den proběhnout, je chodit po schodech. Pokud byste bydleli opravdu vysoko, po 15 minutách chození nahoru-dolů spálíte opět více než 100 kalorií.

Nakupování

Která žena by ho nemilovala? Jde navíc o velmi namáhavou činnost. Pokud je nakupování i váš koníček, vrhněte se do něj s plnou vervou. Teď však nemáme na mysli jen nákupy oblečení, ale také běžné nákupy potravin do domácnosti. Po hodině spálíte 100 kalorií.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama